امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13207
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 177
علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ...

علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره نتایج بررسی شرایط «باغ کتاب تهران» برای انتقال نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به این مکان اظهار داشت: برآورد نهایی درباره باغ کتاب تهران انجام شد و طی این مدت اعلام شده تمام موارد بررسی و شنبه صبح گزارش به مسئولان باغ کتاب ارسال خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که این موارد با وزیر ارشاد هم مطرح شده، افزود: قرار بر این شده بود معاونت فرهنگی آنالیزهای لازم را انجام دهد تا نیازها اعلام شود و در نهایت آنها بررسی کنند که آیا این فضا جوابگو خواهد بود یا خیر.

سرپرست معاونت فرهنگی در پاسخ به اینکه نامه‌ای که شنبه هفته آینده ارسال خواهد شد مشتمل بر نیازها است، ابراز داشت: این گزارش حاوی آنالیز نیازها بر اساس متراژ است، که نمایشگاه کتاب چقدر فضا، متراژ، امکانات و زیرساخت لازم دارد، بر اساس این موارد اگر بررسی‌ها حاکی از پاسخگویی باغ کتاب به نیازها بود، در این صورت تصمیم‌گیری می‌کنیم.

این مقام مسئول درباره اینکه برای برپایی و انتقال نمایشگاه کتاب باید به فکر فضایی با پذیرش بازدیدکننده میلیونی باشیم، خاطر نشان کرد: برای نمایشگاه کتاب فضای باز نیازمندیم چراکه پراکندگی جمعیت مهم است.

اسماعیلی درباره اینکه نامه آماده شده با نظر مثبت وزیر ارشاد تهیه شده، تاکید داشت: آقای حسینی وزیر ارشاد هم دقت نظر فراوان در این مسئله دارند، البته ریز نیازها و متراژهایی که سال گذشته استفاده کردیم، فضاهای عمومی لازم آنالیز شده و شنبه ارسال می‌شود.

سرپرست معاونت فرهنگی زمان پاسخگویی از سوی مسئولان وزارت ارشاد را اینگونه توضیح داد که، عصر چهارشنبه موارد تجمیع و شنبه صبح به همراه امضای وزیر ارسال می‌شود و پس از آن پاسخ با مسئولان باغ کتاب است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها