امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132077
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۲
تعداد بازدید: 32
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آلودگی هوای ...

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آلودگی هوای تهران طی روزهای اخیر، گفت: بهتر است رئیس سازمان محیط زیست به جای سیاسی کردن مسائل از جمله موضوع بنزین‌های تولیدی و وارداتی اقدام عملی در جهت حل مشکل آلودگی هوا به ویژه در کلان شهر تهران را در دستور کار خود داشته باشد.

وی افزود: با توجه به سابقه و تجربه کاری خانم ابتکار، وی می‌داند که اولین اقدام به منظور کاهش آلودگی هوا چیست و به خوبی می‌تواند این مشکل را با تدبیر حل و فصل کند و این در صورتی است که از هرگونه سیاسی کردن امور جلوگیری کند که در این صورت است که علیرغم همه اظهارنظرها اقدامی صورت نمی‌گیرد.

عضو مجمع نمایندگان تهران همچنین اظهار داشت: خانم ابتکار بداند اگر دیگران هم سعی در سیاسی کردن موضوع محیط زیست داشتند وی از این امر پرهیز کند و خود را از این گونه مسائل کنار بکشد که اینگونه اظهارات و اقدامات برای مردم هوای پاک نمی‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها