امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13209
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 175
اسدالله معظمی گودرزی، نویسنده و مدیر انتشارات «کلک سیمین» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: این انتشارات به ...

اسدالله معظمی گودرزی، نویسنده و مدیر انتشارات «کلک سیمین» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: این انتشارات به زودی کتابی را در حوزه ادبیات و زبان کردی منتشر می‌کند.

وی با بیان اینکه این کتاب با عنوان «گنجینه‌های بر باد یاد» نامگذاری شده است، بیان کرد: این اثر سال گذشته و بعد از کنگره پروین اعتصامی به انتشارات «کلک سیمین» سپرده شد که مضمون آن پژوهشی در ادبیات عامه کرد و به ویژه استان کرمانشاه است.

معظمی گودرزی ادامه داد: مؤلف اصلی این کتاب «ابراهیم رحیمی زنگنه» عضو هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه است که به کمک «سید آرمان حسینی» و «منصور نوروزی» کتاب «گنجینه‌های بر باد یاد» را به نگارش درآورده است.

وی افزود: مقدمه این کتاب توسط استاد «میر جلال‌الدین کزازی» نوشته که مقدمه بسیار مبسوط، زیبا و جالبی درباره زبان کردی است به گونه‌ای که ویژگی‌های ضرب‌المثل‌ها و مسائل ادبیات فولکولر و ادبیات عامه کردی در آن گنجانده شده است. 

معظمی گودرزی عنوان کرد: ناظر چاپ این کتاب، بنده هستم و ویراستاری آن نیز توسط «پروانه خادمی» صورت گرفته است که تا پایان تیر سال جاری در شمارگان 1000 نسخه از سوی انتشارات «کلک سیمین» منتشر و روانه بازار کتاب می‌شود.

* انتشار کتاب «مجموعه نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون» تا تیر ماه

به گفته مدیر انتشارات «کلک سیمین»، تا پایان تیر سال جاری کتاب دیگری از این انتشارات با عنوان تحت عنوان «مجموعه نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون» با تدوین و تنظیم اعضای کمیسیون حقوقی و به مسئولیت «محمد گودرزی» منتشر خواهد شد.

وی اضافه کرد: گردآوری این کتاب توسط «علیرضا سلیمی نائینی» و «زینب رجبی» صوت گرفته است و «مریم صفری کوپایی» نیز کار ویراستاری را انجام داده است.

معظمی با بیان اینکه کتاب «مجموعه نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون» دربردارنده حدود 600 صفحه است، ادامه داد: این انتشارات حدود 8 ماه بر روی ویراستاری این کتاب مشغول به کار است تا ویرایش بسیار دقیق و ارزشمندی صورت گیرد.

به گفته این ناشر، زبان این کتاب کاملاً حقوقی است و مخاطبان آن نیز دفاتر اسناد رسمی، سردفتران و دفتریاران هستند به نوعی که همه کسانی که با حوزه حقوق ثبت اسناد و املاک در ارتباط هستند، می‌توانند مخاطب این کتاب باشند.

وی افزود: کتاب «مجموعه نظریات مشورتی دفتر حقوقی و معاضدت قضائی کانون» به سفارش کانون سردفتران و دفتریاران، به زودی از سوی انتشارات «کلک سیمین» منتشر و مورد رونمایی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها