امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132102
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اعلام خبر کشف ...

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اعلام خبر کشف فساد 12 هزار میلیاردی از سوی وزیر اقتصاد، گفت: باید مراجع قانونی ذیربط در ارتباط با ارائه آمار در مورد فساد مالی یا موارد این چنینی بررسی‌های لازم را انجام دهند و اطلاعات واقعی را به مردم ارائه کنند.

وی ادامه داد: در خصوص ارائه آمار مرتبط با فساد مالی و غیره نباید کار به گونه‌ای باشد که چند مرجع آمار را ارائه دهند و باید یک مرجع واحد مسئولیت کار را بر عهده داشته و آمار مستند و مستدل را در اختیار مردم قرار دهد.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: در مورد فساد 12 هزار میلیاردی کار به گونه‌ای نبوده که این مقدار پول توسط فردی از سیستم بانکی اختلاس شده باشد بلکه در ارتباط با ارائه تسهیلات به فرد مورد نظر مراحل قانونی به طور دقیق و کامل طی نشده و تخلفی در اینباره صورت گرفته است.

ندیمی همچنین خاطرنشان کرد: در همه نظام‌ها مفاسد بعد از سرنگونی افشا می‌شود اما در جمهوری اسلامی اگر تأخیری هم در ارائه آمار مربوط به مفاسد وجود دارد اما این آمار پس از چندی اعلام و به اطلاع عموم می‌رسد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار