امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132115
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، جواد صراف‌زاده دبیر علمی سومین سمینار تازه‌های الکتروتراپی ایران اظهار داشت: قطب‌های علمی آموزشی در تمامی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، جواد صراف‌زاده دبیر علمی سومین سمینار تازه‌های الکتروتراپی ایران اظهار داشت: قطب‌های علمی آموزشی در تمامی کشورهای جهان مراکزی دانشگاهی هستند که به عنوان مرجع آموزشی در رشته‌ای خاص انتخاب می‌شوند و نحوه آموزش رشته‌ای خاص را بازبینی کرده و پیشنهادات خود را به بوردهای تخصصی وزارت بهداشت و درمان ارائه می‌دهند.

وی تصریح کرد: از سال گذشته مجوز قطب علمی و آموزشی فیزیوتراپی ایران به گروه فیزیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی ایران داده شد.

صراف‌زاده خاطرنشان کرد: امروز مهمانی از کشور ترکیه به عنوان متخصص جراح ارتوپد در رابطه با آرتروپلاستی زانو یا تعویض مفصل زانو و همچنین توانبخشی زانو سخنرانی کرد.

دبیر علمی سومین سمینار تازه‌های الکتروتراپی ایران افزود: یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این سمینار، تأکید بر الکتروتراپی به عنوان زمینه تخصصی فیزیوتراپیست‌هاست یعنی کسانی باید اقدام به الکتروتراپی کنند که دانش فنی استفاده مناسب و به روز از دستگاه‌های الکتروتراپی را داشته باشند.

وی گفت: امروزه درمان‌های جدیدی در حوزه فیزیوتراپی ایجاد شده است که در این سمینار در رابطه با به‌کارگیری الکتروتراپی در این روش‌ها بحث و تبادل نظر خواهد شد.

صراف‌زاده، محور اصلی سمینار را بررسی تجهیزات جدید و به طور خاص لیزر دانست و گفت: این سمینار و حاشیه آن علاوه بر ارائه آخرین تکنولوژی در عرصه لیزر و درمان‌های فیزیوتراپی، استفاده از آنها نیز آموزش داده می‌شود.

دبیر علمی سومین سمینار تازه‌های الکتروتراپی ایران گفت: در بحث لیزر موضوع، نقش الکتروتراپی در آسیب‌های ورزشی و درمان‌های آسیب‌های ورزشی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

صراف‌زاده، پنلی را نیز مربوط به بحث تعرفه‌های فیزیوتراپی دانست و گفت: از آنجا که در این سمینار از اقصی نقاط کشور، متخصصانی حضور دارند، پیشنهاداتی در خصوص تعرفه‌ها به وزارت بهداشت ارائه خواهد شد.

وی افزود: پنلی نیز به عنوان تجربیات بالینی داریم که در آن افرادی که در موردی خاص مهارت و تجربه‌ای خاص دارند صحبت خواهند کرد تا همکارانشان در عرصه بالینی به روزرسانی شوند.

سومین سمینار تازه‌های الکتروتراپی ایران بیستم و بیست و یکم آذرماه از ساعت 8:30 صبح تا 17:30 در هتل المپیک برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها