امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132119
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
  به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم حبیب‌زاده جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی امروز در نخستین همایش واحدهای ...

  به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم حبیب‌زاده جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی امروز در نخستین همایش واحدهای پیشگام بسیج دانش‌آموزی کشور در اردوگاه شهید باهنر در سخنانی اظهار داشت: راهبرد دانش‌آموز محوری را از تابستان با 17 هزار دانش‌آموز در دبیرستان‌ها آغاز کردیم.

وی ادامه داد: قریب به 5 میلیون دانش‌آموز عضو بسیج دانش‌آموزی هستند و از 105 هزار مدرسه، در 60 هزار مدرسه دفتر بسیج داریم.

حبیب‌زاده افزود: جذب، ساماندهی و آموزش دانش‌آموزان بسیجی انجام شده که در قالب برنامه‌های سازندگی راهیان نور و آیه‌های تمدن شامل کلاس‌های تقویتی، آزمون و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف است؛ یک هدف ما کمک به مجموعه سرنوشت‌ساز وزارت آموزش و پرورش برای تربیت مدیریت آینده نظام است.

وی یادآور شد: هدف ما این است تا مجموعه بسیج دانش‌آموزی را دانش‌آموز محور کنیم و عمده فعالیت‌ها در مدارس را خود دانش‌آموزان انجام دهند.

جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی خاطرنشان کرد: تنهاترین مجموعه‌ای که در سطح مدارس برای فعالیت خود، مصوبه مجلس را دارد، بسیج دانش‌آموزی است و ما متعهد می‌شویم مجموعه بسیج دانش‌آموزی تمام توان خود را در این راه به‌کار گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها