امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132137
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
«حسین الرماحی»، معاون دبیر کل جنبش مقاومت «حزب الله الثائرون» عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد اظهار داشت: ...

«حسین الرماحی»، معاون دبیر کل جنبش مقاومت «حزب الله الثائرون» عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد اظهار داشت: آمریکا از طریق کمک نظامی و لجستیک به تروریست‌های داعش برای انجام حملاتی در شهر سامرا به دنبال برهم زدن اوضاع کشور است.

وی تاکید کرد: هواپیماهای آمریکا کمک‌هایی نظامی و لجستیک را برای مناطق تحت سیطره داعش پرتاب کرده و ادعا می‌کنند که این اتفاق‌ها اشتباهی صورت می گیرد.

الرماحی گفت: نیروهای آمریکایی از بیست روز پیش کمک‌های لجستیک و نظامی را به تروریست‌های داعش می‌رسانند و ما در مناطقی که از لوث داعش پاکسازی کرده و تحت کنترل گرفته‌ایم سلاح ها، تجهیزات و آذوقه هایی آمریکایی پیدا کردیم که هواپیماهای آمریکایی برای آنها به زمین انداخته بودند و وقتی دلیل آن را جویا شدیم گفتند که این کمک‌ها به اشتباه به دست داعش رسیده است در حالی که همه می‌دانند آمریکایی‌ها به خاطر برخورداری از بهترین تکنولوژی روز امکان خطای به این بزرگی برای آنها وجود ندارد.

معاون دبیر کل جنبش عراقی حزب الله الثائرون درباره حملات تازه تروریستی در شهر سامراء گفت: شهر سامراء هم برای به هم ریختن اوضاع هدف گرفته شده و به رغم محاصره این شهر یگان‌های نظامی پیشرفت های خوبی برای آزادسازی آن داشته‌اند.

الرماحی تاکید کرد: دولت بغداد هنگامی که تصمیم به دریافت کمک از آمریکایی‌ها اعم از مستشاران نظامی یا حملات هوایی یا کمک‌های نظامی و لجستیک گرفت، قرار بود داعش ظرف یک هفته یا 10 روز و یا حداکثر یک ماه کاملا سرکوب شود اما امروز آمریکایی‌ها به تروریست‌های داعش کمک می کنند و اگر این کمک های خود را متوقف کنند داعشی‌ها بیش از یک ماه دیگر دوام نمی‌آورند.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها