امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13214
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب تصریح کرد: انتخابات نماد اقتدار و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب تصریح کرد: انتخابات نماد اقتدار و عزت ملی است و حضور گسترده مردم در انتخابات زمینه‌های اتفاقات جدیدی را در مناسبات منطقه‌ای و جهانی پدید خواهد آورد.

وی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات در واقع به نمایش گذاشتن عملی حماسه سیاسی خواهد بود و با توکل بر خداوند با حضور گسترده و چشمگیر مردم سیلی محکمی به استکبار جهانی خواهیم زد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: شرایطی که امروز در جهان داریم مدیون لطف خداوند، خون شهدا و تدابیر رهبری معظم انقلاب است و داشتن این همه دشمن، دلیلی بر حقانیت ما است.

وی اظهار داشت: رسانه‌های استکبار جهانی با تمام توان خود در تلاشند با رصد و کنترل فضای رسانه‌ای و مجازی با ایجاد شائبه به نظام انتخاباتی کشور خدشه وارد کنند و به حمد خداوند ملت بصیر ایران همچون 9 دی ماه به صحنه خواهند آمد و حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

عضو کابینه دولت دهم با بیان اینکه با حضور گسترده مردم بطور یقین دسیسه‌های دشمنان علیه نظام خنثی می‌‌شود، گفت: شرکت گسترده در انتخابات اهداف خصمانه دشمنان را از بین می‌برد.

حسینی همچنین تاکید کرد: حفظ و تحکیم وحدت از ضرورت‌های مقابله با توطئه‌های دشمنان است و در شرایطی که دشمنان با تشدید درگیری و اقدامات تروریستی در منطقه به دنبال رسیدن به اهداف تفرقه‌افکنانه خود هستند، حفظ و تقویت وحدت بین شیعه و سنی و همه مسلمانان جهان و تاکید بر نقاط اشتراک این دو مذهب یک اصل ضروری به شمار می‌رود.

به گفته وزیر ارشاد؛ بدخواهان و دشمنان نظام اسلامی ایران همواره به دنبال این هستند که با تبلیغات منفی حضور مردم ایران در صحنه انتخابات را کم رنگ جلوه داده و از این طریق با القای باورهای غلط خود اهداف پلید از پیش تعیین شده خود را در کشورمان دنبال کنند.

عضو کابینه دولت دهم در بخش دیگری از سخنان خود به کارها و اقدامات گسترده و جدید در عرصه فرهنگ و هنر اشاره و ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهوری آینده اهتمام و توجه ویژه‌ای به حوزه فرهنگ و هنر کشور داشته باشد و همواره با تخصیص اعتبارات مناسب حمایت کننده و پشتیبان این عرصه باشد.

حسینی به ساخت، تاسیس و راه اندازی موسسات و مجتمع ها و تالارهای فرهنگی هنری و همچنین پروژه‌ها و طرح‌های در حال ساخت در طول چهارساله دولت دهم در حوزه فرهنگ و هنر اشاره و اظهار داشت: از رئیس جمهوری آینده کشور این انتظار وجود دارد که تکمیل زیر ساخت‌ها و پروژه‌های فرهنگی هنری را در اولویت‌های کاری خود قرار دهد و کارها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری جدید آغاز شده با قوت و همت مضاعف استمرار داشته باشد.   

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خاتمه با دعوت از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه برای حضور پر شور در انتخابات، تصریح کرد که مردم با بصیرت ایران اسلامی به ویژه اهالی فرهنگ و هنر و رسانه بار دیگر با حضور گسترده خود در انتخابات ضمن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان، تبلور وحدت اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها