امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132147
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب‌الله لبنان امروز پنجشنبه، با انتشار بیانیه‌ای اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی در کشتن

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حزب‌الله لبنان امروز پنجشنبه، با انتشار بیانیه‌ای اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی در کشتن «زیاد ابو عین» رئیس هیئت امور دیوار حائل و شهرک‌سازی در کرانه باختری را محکوم کرد.

بنا بر گزارش وبگاه خبری «العهـد» حزب‌الله لبنان رفتار رژیم صهیونیستی را «رفتار تروریستی وحشیانه اشغالگران صهیونیست» توصیف کرد و گفت مصداق این رفتار، قتل شهید زیاد ابو عین وزیر فلسطینی در کرانه باختری است.

حزب‌الله در این بیانیه، شهادت زیاد ابو عین را تسلیت گفت و تأکید کرد که دست مردم فلسطین را که تاوان وفاداری خود به خاک و سرزمین و تاوان فداکارهای روزانه‌هاشان را در جنگ مداوم خود با اشغالگران برای آزادی کامل فلسطین، می‌پردازند، می‌فشارد.

ابو عین که روز چهارشنبه در جریان تظاهرات مردمی علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی و بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور و ضربه قنداق تفنگ نظامیان صهیونیست، در کرانه باختری به شهادت رسید، امروز پنجشنبه در مراسم بزرگی با حضور مقامات رسمی و غیر رسمی و جمیعتی مردمی، در «بیره» در زادگاه خود در رام‌الله (در کرانه باختری) به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها