امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13216
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«سیدمحمد حسینی» روز جمعه با حضور در دانشگاه امام صادق(ع) و پس از انداختن آرای خود در صندوق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«سیدمحمد حسینی» روز جمعه با حضور در دانشگاه امام صادق(ع) و پس از انداختن آرای خود در صندوق یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، افزود: برای پوشش خبری انتخابات، 205 خبرنگار و تصویربردار از خارج به ایران آمده اند و بیش از 250 نفر نیز خبرنگاران خارجی مقیم ایران هستند.

وی ادامه داد: همچنین بیش از دو هزار خبرنگار و تصویربردار داخلی از خبرگزاری ها، مطبوعات و سایت های خبری، انتخابات را پوشش می دهند.

به گفته حسینی، خبرنگارانی از کشورهای آذربایجان، اتریش، اسپانیا، استرالیا، آمریکا، انگلیس، اکراین، ایتالیا، بلاروس، بلژیک، ترکیه، دانمارک، روسیه، ژاپن، سوئد، سوئیس، فرانسه، فنلاند، نروژ، ونزوئلا، هلند، هند و یونان برای پوشش انتخابات در ایران حضور دارند.

وی افزود: از آنجا که در جمهوری اسلامی ایران، آزادی بیان وجود دارد، برای رسانه های خارجی، فرصتی مهیا کرده ایم که از نزدیک و بطور عینی و ملموس حضور گسترده ملت با بصیرت ایران پای صندوق های اخذ رای را به تصویر بکشند.

وی با بیان آنکه از مدت ها پیش از انتخابات، رسانه های بیگانه و غربی تبلیغات منفی خود را در جهت کم رنگ جلوه دادن حضور ملت ایران در انتخابات آغاز کرده اند، گفت: حضور نمایندگان رسانه های خارجی در ایران و مشاهده واقعی حضور گسترده مردم در انتخابات، باعث خنثی شدن تبلیغات منفی دشمنان خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز انتخابات را، روز شکوه و عظمت و یکپارچگی ملت ایران دانست که به گفته وی برای مشارکت در سرنوشت و انتخاب رییس جمهوری در آن شرکت می کنند.

به گفته حسینی، حضور گسترده مردم از ساعت های اولیه اخذ رای، بیانگر احساس، تعهد و مسوولیت آنها نسبت به کشور و پیشرفت آن است، بویژه حضور رای اولی ها که با شور و شوقی فراوان در این انتخابات شرکت دارند.

وی ابراز امیدواری کرد نتیجه انتخابات با انتخاب فرد اصلح برای مردم پر خیر و برکت باشد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد که حضور گسترده مردم با بصیرت ایران در انتخابات، شعار نیست بلکه تجربه ای است که طی 34 سال در 34 انتخاب و 34 حماسه سیاسی انجام شده و به دست آمده است.

به گفته حسینی، عزم و اراده ملت شریف ایران در خلق حماسه سیاسی انتخابات، بی بدیل است بطوریکه هیچ قلم، رسانه و زبانی قادر به توصیف این حضور نیست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: ملت بزرگ ایران در دوران های مختلف انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مناسبت ها، تحریم ها و تهدیدها ثابت کرده اند که همواره به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و پشتیبان این نظام بوده و از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، صیانت کرده اند.

وی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه دعوت کرد که با حضور در پای صندوق رای، علاوه بر مشارکت در خلق حماسه سیاسی، باعث ترغیب و تشویق حضور مردم در انتخابات شوند. 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها