امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132190
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۵۵
تعداد بازدید: 175
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داعش در حال حاضر در حال تبدیل شدن به برداشتی افراطی از اسلام در خاورمیانه است که رو ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داعش در حال حاضر در حال تبدیل شدن به برداشتی افراطی از اسلام در خاورمیانه است که رو به گسترش است.   خبرگزاری «تاس» این اظهارات را به نقل از «والری گراسیموف» رئیس ستاد کل ارتش روسیه منتشر کرد.

وی گفت که مشکل مهم در حال حاضر نحوه مقابله با داعش است که گفته می‌شود شمار افرادی که برای این گروه در سوریه و عراق می‌جنگند به 70 هزار تن برسند که از ملیت‌های گوناگون به این کشورها آمده‌اند.

گراسیموف همچنین گفت: «این موضوع قابل توجه است که آمریکا پیش از این کمک‌های مالی و فنی در اختیار این گروه گذاشته تا با دولت سوریه بجنگند.»

وی افزود: «واشنگتن در شرایط کنونی ائتلافی جهانی را شکل داده تا با اقداماتی از جمله حمله هوایی علیه مواضع داعش با این گروه مقابله کند. اما در همین بین کاخ سفید عنوان کرده است که بنابر آن حمله زمینی تنها راهکار موثر در مقابله با این گروه تروریستی است.»

گروه داعش بخش‌هایی از شمال و غرب عراق و سوریه را به تصرف درآورده و با استفاده از روش‌های وحشیانه‌ای از جمله کشتار اقلیت‌های قومی و سربریدن خبرنگاران، نظامیان و مردم عادی به گسترش ترس و وحشت میان مردم دامن زده است.

انتهای‌پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها