امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132215
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سرهنگ ابراهیم رضایی‌نژاد رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: تا ...

سرهنگ ابراهیم رضایی‌نژاد رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: تا ظهر دیروز یک میلیون و 300 هزار زائر عتبات عالیات از مرز ایران رد شده و برای شرکت در مراسم اربعین حسینی وارد مرز عراق شدند.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا با بیان این مطلب که آخرین گروه زائران نیز از مرزها رد شده و مرزها هم‌اکنون در حال آرامش است، ادامه داد: هم‌اکنون شاهد برگشت تعدادی از زوار نیز هستیم.

سرهنگ رضایی‌نژاد به زائران عتبات عالیات توصیه کرد که برای بازگشت، آرامش داشته و هیچ نگرانی نداشته باشند، چرا که تدابیر لازم برای بازگشت زائران اندیشیده شده است.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در پاسخ به دیگر سؤال فارس در مورد کنترل مرزها برای بازگشت زائران اظهار داشت: هر گذرنامه‌ای که شامل مهر خروج شده باید مهر ورود نیز بر آن الصاق شود و اگر زائران آرامش داشته باشند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در حدود 2 تا 3 ثانیه کنترل زائران و مهر ورود انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های امنیتی دقت لازم را در مرزها خواهند داشت و مردم مطمئن باشند که هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد و گذرنامه و مدارک هر فردی که بخواهد وارد ایران شود، کنترل می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار