امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132248
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هزاران کارگر ایتالیایی قصد دارند علیه قوانین جدید کار در این کشور اعتصاب کنند. شبکه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هزاران کارگر ایتالیایی قصد دارند علیه قوانین جدید کار در این کشور اعتصاب کنند. شبکه خبری & laquo;دویچه‌وله» روز جمعه، در این مورد نوشت که برنامه اصلاحات شغلی موردنظر «ماتئو رنتسی» نخست‌وزیر ایتالیا را که در پارلمان این کشور هم به تصویب رسیده، به شرکت‌ها امکان اخراج ساده‌تر افراد را خواهند داشت، تا افراد جدیدی استخدام کنند.

گفته می‌شود این قانون در راستای کارآفرینی برای جوانانی که درآمد کمی دارند اجرایی می‌شود. رنتسی پس از تصویب طرح در پارلمان در پیامی که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد، نوشت که این برنامه تبدیل به قانون می‌شود و ایتالیا واقعا در مسیر تغییر قرار دارد.

رنتسی در دفاع از این طرح آن را گامی مهی در بهبود وضعیت اشتغال کشور به ویژه در میان جوانان و نجات کشور از رکود اقتصادی می‌داند.

اصلاحات اقتصادی در دوران کنونی با هدف برون رفت ایتالیا از بحران اقتصادی صورت می‌گیرد. اما می‌تواند تاثیر منفی بر کارگران ایتالیایی داشته باشد.

ایتالیا یکی از کشورهای اروپایی‌ است که در پی بحران اروپا با مسکلات فراوان اقتصادی مواجه شده است. نرخ بیکاری جوانان در این کشور در حال حاضر 43 درصد برآورد شده است.

انتهای‌پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار