امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13226
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۵۹
تعداد بازدید: 77
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اطلاعیه شماره 28 ستاد انتخابات کشور آمده است با سپاس بیکران به درگاه خداوند ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در اطلاعیه شماره 28 ستاد انتخابات کشور آمده است با سپاس بیکران به درگاه خداوند متعال که توفیق خدمتگزاری به مردم شریف و بصیر ایران اسلامی را به ما عطا فرمود و تشکر از ملت همیشه در صحنه که در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تجسم حماسه سیاسی را در ایام مزین به اعیاد مبارک شعبانیه در پای صندوق‌های اخذ رای در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و برگ زرین دیگری به دفتر حماسه‌های انقلاب اسلامی افزودند.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه خود پایان رای‌‌گیری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری را در سراسر کشور بجز شهر تهران اعلام کرد و رای‌گیری در کلیه شعب شهر تهران تا یک ساعت دیگر یعنی ساعت 23 تمدید شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: اعضای شعب ثبت‌نام و اخذ رای باید تمامی مراجعه‌کنندگان عزیز را که در صف رای‌دادن حضور دارند، به داخل شعب هدایت نموده و سپس درب شعبه را بسته و از حاضرین رای‌گیری به عمل آورند و هنگامی که مطمئن شدند هیچ کس برای رای دادن در داخل شعبه حضور ندارد، درب‌های خروجی شعبه را بسته، مرحله شمارش آراء را با اولویت شمارش آرای ریاست جمهوری، طبق قوانین مربوط به هر انتخابات و آیین‌نامه‌های اجرایی آنها آغاز نمایند.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه خود از همه کسانی که از ساعات آغازین امروز با دلهایی مملو از ایمان و عشق به آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای والای مقام معظم رهبری در انتخابات حضور یافتند، تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار