امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132267
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
«جمال شورجه» کارگردان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره دو فیلمنامه «مسیح ...

«جمال شورجه» کارگردان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره دو فیلمنامه «مسیح شاهد بود& raquo; و «هانا» گفت: فیلم سینمایی «مسیح شاهد بود» در دوره قبل پروانه ساخت گرفت ولی به دلیل عدم بودجه نتوانستیم فیلمبرداری این اثر که موضوع مقاومت را در خود گنجانده و در سرزمین‌های اشغالی اتفاق می‌افتد را آغاز کنیم و فیلم متوقف شد.

وی افزود: فیلم‌های سینمایی «هانا» که نویسندگی آن را هادی کریمی بر عهده دارد و به سرزمین‌های اشغالی فلسطین می‌پردازد و همچنین فیلمی در رابطه با شیخ احمد قمی که قرار بود کارگردانی کنم به دلیل عدم حمایت و بودجه فعلاً متوقف است.

کارگردان پیشکسوت سینمای ایران اظهار داشت: اگر رغبتی برای ساخت موضوعات مقاومت و دفاع مقدس وجود داشته باشد دوستان باید این کارها را در اولویت حمایت قرار دهند. اگر رغبت نشان ندهند باری از دوش ما کم نکرده‌اند.

شورجه تأکید کرد: این گونه فیلمها جزو مباحث استراتژیک نظام هستند که بودجه نظام هم باید در اولویت تولید این آثار قرار بگیرد.

کارگردان 33 روز تصریح کرد: البته قاسم قلی‌پور از تهیه‌کنندگان پیشکسوت سینما پیگیر تولید فیلم «مسیح شاهد بود» است که در صورت فراهم شدن بودجه فیلمنامه مجدداً باید بررسی شوند و از طرف شورای پروانه ساخت مجوز دریافت کند.

بنابر این گزارش، فیلم‌های سینمایی «مسیح شاهد بود» و «هانا» در دولت دهم موفق به اخذ مجوز شد اما به دلیل عدم حمایت از این فیلمها تولید این پروژه متوقف شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها