امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13227
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۵۹
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 26 خود تاکید کرد: بنابر درخواست ستادهای ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 26 خود تاکید کرد: بنابر درخواست ستادهای انتخابات استان‌ها و حوزه‌‌های انتخابیه سراسر کشور مبنی بر درخواست تمدید مدت اخذ رای به لحاظ حضور پررنگ و چشمگیر مردم بصیر و همیشه در صحنه میهن اسلامی و نظر به موافقت وزیر محترم کشور، زمان اخذ رای به مدت یک ساعت دیگر یعنی تا ساعت 22 (10 شب) تمدید می‌گردد.

این اطلاعیه می‌افزاید: ضمنا در شهرهایی که اخذ رای از همه مراجعه‌کنندگان به پایان رسیده، به تشخیص استاندار محترم استان، انتخابات خاتمه یافته و شمارش آراء آغاز گردد. استانداران محترم از صدا و سیمای مرکز استان پایان اخذ رای را در شهرهای مربوطه اعلام نمایند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: از هموطنان عزیز که تاکنون موفق به ارائه رای خود نگردیده‌اند درخواست می‌شود هرچه سریعتر به نزدیکترین شعبه محل سکونت خود مراجعه کرده و رای خود را به صندوق‌های اخذ رای بیندازند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار