امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132270
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 126
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه «قصه های شیرین ایرانی» که تاکنون چندین جلد آن منتشر شده و مورد استقبال خانواده ها و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه «قصه های شیرین ایرانی» که تاکنون چندین جلد آن منتشر شده و مورد استقبال خانواده ها و کودکان قرار گرفته است، داستان های جدیدی را شامل خواهد شد.

«سیاست نامه»، «لطایف الطوایف»، «شاهنامه»، «گرشاسب نامه»، «سندباد نامه»، «تاریخ بیهقی»، «جامع التمثیل»، «بهارستان جامی»، «دیوان پروین اعتصامی» و «طوطی نامه» از جمله کتاب هایی هستند که مراحل چاپ و انتشار را در انتشارات سوره مهر طی می کنند.

حسین فتاحی، زهرا حیدری، زهرا سادات موسوی، احمد عربلو، مژگان شیخی، محمد جهان تیغ، سعید بیابانکی، سپیده خلیلی و محمود برآبادی و جعفر ابراهیمی از نویسندگانی هستند که نگارش این مجموعه را بر عهده دارند.

مجموعه «قصه های شیرین ایرانی» که برای گروه سنی «ب» و «ج» مناسب شناخته می شود، با زبانی روان و جذاب و طراحی جلد و صفحه آرایی چشمگیر تدارک دیده شده تا از این طریق بتوان کودکان را با بخش هایی از گنجینه غنی ادبیات کلاسیک کشورمان آشنا کرد.

این کتاب ها حاصل تلاش اعضای واحد ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری است و انتشارات سوره مهر آن ها را منتشر می کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها