امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132305
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 66
رضا ابوذر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به پایان یافتن مهلت ارسال آثار جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین بیان کرد: در بخش فیلم ...

رضا ابوذر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به پایان یافتن مهلت ارسال آثار جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین بیان کرد: در بخش فیلم تعداد 143 فیلم کوتاه داستانی، 103 مستند کوتاه، 9 انیمیشن و 17 فیلم کوتاه تجربی، به دبیرخانه رسید.

وی افزود: هیئت انتخاب فیلم‌ها مشخص شده‌اند و مشغول بررسی آثار ارسالی هستند و پس از بررسی دقیق آثار ارسالی با محوریت نماز و نیایش، اسامی راه‌یافتگان به بخش مسابقه اعلام خواهد شد.

مدیر اجرایی جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین با اشاره به جوایز بخش فیلم گفت: به بهترین پژوهش بر اساس رای هیئت داوران، تندیس جشنواره به همراه مبلغ 25 میلیون ریال اهداء می‌‌شود و تندیس جشنواره به همراه 25 میلیون ریال به بهترین فیلم‌نامه در این بخش، اهداء خواهد شد.

وی در ادامه از اهدای تندیس جشنواره و مبلغ 30 میلیون ریال به بهترین فیلم پویانمایی خبر داد و بیان کرد: تندیس جشنواره و مبلغ 30 میلیون ریال به بهترین فیلم مستند، با نظر هیئت داوران اهداء می‌شود.

ابوذر تصریح کرد: تندیس جشنواره و مبلغ 35 میلیون ریال به بهترین فیلم داستانی و تندیس جشنواره به همراه مبلغ 30 میلیون ریال به بهترین فیلم تجربی، براساس رای هیئت داوران اهداء خواهد شد.

وی اضافه کرد: جایزه ویژه هیئت داوران همراه با تندیس جشنواره و مبلغ 40 میلیون ریال به بهترین فیلم و تندیس جشنواره به همراه مبلغ 25 میلیون ریال به بهترین فیلم شرکت‏‌‏کننده در بخش 110 ثانیه‌ای اهداء می‌شود.

مدیر جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین یاد آور شد: هیئت داوران می‌توانند حداکثر دو جایزه شامل دیپلم افتخار یا لوح تقدیر و مبلغ 12 میلیون ریال را با عنوان تقدیر هیئت داوران به یکی از آثار برگزیده اهداء کنند.

ابوذر خاطرنشان کرد: ششمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین در سه بخش فیلم کوتاه، فیلم‌نامه و عکس از تاریخ 15 تا 18 دی‌ماه سال جاری در شهر قم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/78005/الف30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها