امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132315
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 132
امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره شرایط جوّی کشور طی روزهای آینده، با بیان اینکه امروز ...

امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره شرایط جوّی کشور طی روزهای آینده، با بیان اینکه امروز دمای هوا در سواحل شمالی کشور در اردبیل افزایش یافته است، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود فردا شاهد کاهش دمای هوا در این مناطق باشیم.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور بیان داشت: بر اساس نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی انتظار می‌رود فردا بعدازظهر از مرزهای غربی کشور شاهد ورود یک موج بارشی جدید باشیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس فردا بارش‌ها در شمالغرب و غرب کشور به شکل باران آغاز می‌شود، ضمن آنکه بارندگی‌ها در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف خواهد بود.

وی با اعلام اینکه بارندگی‌ها در روز آینده در شمال غرب و غرب کشور تشدید می‌شود، گفت: بر همین اساس بارش‌ها در مرزهای شمال غرب، و غرب کشور با کشور عراق از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

نقشینه یادآور شد:‌علاوه بر مناطق مزبور طی روز دوشنبه در جنوب غرب، دامنه‌های مرکزی زاگرس، دامنه‌های غربی البرز و سواحل غربی خزر بارش رخ خواهد داد.

وی با اشاره به کاهش بارندگی‌ها طی روز سه‌شنبه از نیمه غربی اضافه کرد: در روز سه‌شنبه بارندگی‌ها به دامنه‌های مرکزی البرز، سواحل شمالی و بخش‌هایی از مرکز تا شمال شرق کشور گسترش می‌یابد.

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره شرایط جوی تهران گفت: آسمان تهران طی امروز و فردا صاف تا کمی ابری پیش‌بینی می‌شود البته بروز غبار صبحگاهی در صبح فردا دور از انتظار نخواهد بود.

وی درباره بارندگی در پایتخت گفت:‌پیش‌بینی می‌شود اواخر وقت دوشنبه و طی روز سه‌شنبه در این کلانشهر شاهد بارش ملایم باران باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز پایداری‌های جوی در کلانشهر تهران ادامه می‌یابد، این درحالی است که از بعدازظهر ناپایداری‌ها در تهران آغاز می‌شود که به شکل وزش باد بروز خواهد کرد.

نقشینه بیشینه امروز و فردا دمای هوای تهران را 15 درجه سانتیگراد اعلام کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها