امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132316
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور صبح امروز در نشست خبری اظهار داشت: پس از ازدیاد ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور صبح امروز در نشست خبری اظهار داشت: پس از ازدیاد زائران به عراق در سطح کلان کشور تصمیم گرفته شد شورای امنیت کشور موضوع را دنبال کند که بر همین اساس یک ستاد عالی را برای سازمان دهی و هماهنگی ایجاد کردیم.

وی گفت: یک میلیون و 500هزار نفر زائر از ایران به عراق رفتند.
ذوالفقاری با بیان اینکه مشکلی در زمینه سوخت برای بازگشت زائران نداریم، تصریح کرد: تعدادی خودرو سیار حامل سوخت در ایلام و خوزستان استقرار می‌یابند.
معاون امنیتی وزیر کشور به زائران ایرانی توصیه کرد که برای بازگشت، عجله نکنند و 10 روز برای بازگشت فرصت خواهند داشت و تاکید کرد که برای استقرار هم مشکلی نیست.
ذوالفقاری گفت: در این ایام، 500 هزار جلد گذرنامه تولید شده که تا کنون بی سابقه بوده است.
وی افزود: داعش تهدید جدی بود اما وزارت کشور عراق مسوول تامین امنیت بوده و با همکاری با پلیس این کشور و تاکنون تهدید خاصی را شاهد نبودیم.
معاون وزیر کشور اظهار داشت: افرادی که گذرنامه نداشتند باید از مرز چزابه وارد شوند و کسانی هم که گذرنامه شان در کربلا مفقود شده باید در هنگام بازگشت در مرز احراز هویت شوند.
ذوالفقاری در پاسخ به سوالی درخصوص موضوع اسدپاشی اخیر نیز گفت: هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم ولی قطعا هیچگونه مماشات و ملاحظه ای در این زمینه وجود نخواهد داشت.

ادامه دارد...

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها