امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132327
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 197
به گزارش خبرگزاری فارس براساس آمار گمرک ایران در هشت ماه سال جاری واردات خودرو و قطعات آن به کشور بالغ بر 2 میلیارد و 192 میلیون و 15 هزار و 512 ...

به گزارش خبرگزاری فارس براساس آمار گمرک ایران در هشت ماه سال جاری واردات خودرو و قطعات آن به کشور بالغ بر 2 میلیارد و 192 میلیون و 15 هزار و 512 دلار بوده است.

ارزش ریالی واردات این محصولات طی این مدت بالغ بر 5 هزار و 698 میلیارد و 683 میلیون تومان برآورد شده است.

طبق گزارش منتشر شده بسیاری از قطعات خودرو دیده می‌شود که امکان تولید آن در داخل وجود دارد اما با این وجود از کشور چین و دیگر کشورها وارد شده است در حالی که کشور با چالش جدی ارز رو به رو است باید بررسی کرد چه میزان از این حجم کالای وارد شده در این بخش ضروری است.

جزئیات برخی قطعات وارداتی خودروهای داخلی: سرشیلنگ بلند ترمز جلو پیکان، سرشیلنگ کوتاه ترمز جلو پیکان، بوش قطعه سرشیلنگ ترمز جلو پراید، پیچ هرزگرد M14 لوله ترمز فرمان پراید، پیچ هرزگرد M14 لوله ترمز فرمان پژو 405، پایه قطعه اتصال دهنده شیلنگ ترمز جلو به کالیپر پراید، سرشیلنگ مادگی ترمز پراید، مهره قطعه نگهدارنده سرشیلنگ به شیلنگ ترمز جلو پراید، نافی قطعه سرشیلنگ پراید و نیسان وانت و پیکان و مینیاتور، رادیاتور بخاری پراید، سه شاخه پلوس پراید، کله پلوس پژو 405،لنت عقب پراید نو، لنت جلو پیکان، لنت جلو پراید.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها