امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132347
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۸
تعداد بازدید: 141
ناصر خدرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه فارس آخرین وضعیت مرزهای کشور را تشریح کرد و گفت:‌وضعیت مرز مهران بسیار خوب است و تقریبا در هر دقیقه بیش ...

ناصر خدرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه فارس آخرین وضعیت مرزهای کشور را تشریح کرد و گفت:‌وضعیت مرز مهران بسیار خوب است و تقریبا در هر دقیقه بیش از 200 ماشین سواری از مهران به سمت ایلام حرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به تمهیدات پلیس راه، ورودی زائران بسیار روان است و تنها مقداری ترافیک در خود شهر مهران وجود دارد که به دلیل پارک خودروها ایجاد شده است.

خدرنژاد ادمه داد:‌مرز شملچه و چزابه بسیار روان است و اتوبوس‌هایی در آنجا در نظر گرفته شده است که زائران را از نقطه صفر مرزی به شهرهای بستان، خرمشهر، آبادان و اهواز منتقل می‌کنند.

وی افزود: پیش‌بینی ما این است که فردا و پس فردا اوج بازگشت زائران به کشور را داشته باشیم و وزارت کشور نیز متعهد شده است هزار دستگاه اتوبوس را برای بازگشت زائران به عراق بفرستد.

معاون سازمان حج و زیارت گفت: به دلیل اینکه ممکن است مقداری عبور از مرز زمان‌بر شود، موکب‌هایی در نظر گرفته شده است که تغذیه زائران را برعهده دارد و امیدوار هستیم ظرف یک هفته آینده تمام زائران به کشور بازگردند.

وی افزود: زائران برای بازگشت به کشور عجله نکنند و زمان خود را مدیریت کنند تا در مرزها شاهد ازدهام جمعیت نباشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها