امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132348
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 17
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه نظرسنجی «پیو» گزارش داد که میانگین ثروت برای سیاهپوستان آمریکایی درحالی 11 هزار ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه نظرسنجی «پیو» گزارش داد که میانگین ثروت برای سیاهپوستان آمریکایی درحالی 11 هزار دلار است که این رقم برای سفید پوستان عددی بالغ بر 142 هزار است.

پایگاه پیو با اشاره به اینکه درآمد و ثروت سیاهان آمریکا از اسپانیولی‌های آمریکا نیز کمتر است تاکید کرد که شکاف طبقاتی میان سیاهپوستان و سفیدپوستان هر روز افزایش می‌یابد.
 این گزارش با اشاره به شرایط بد سیاهان در زمینه آموزش،کار و بهداشت هم دارای اختلاف فاحس با سفیدپوستان است، تاکید می‌کند که سیاهپوستان از شرایط بهداشتی پائین‌تر برخرودارند، جوانان سیاه پوست کمتری از دانشگاه فارغ التحصیل می‌شوند و به سختی می‌توانند کار پیدا کنند.

این گزارش در شرایطی منتشر شده که آمریکا در روزهای اخیر درگیر شدیدترین اعتراضات نژادی به ادامه خشونت پلیس این کشور علیه سیاه‌پوستان بوده است.

کشته شدن چندین سیاه‌پوست و تبرئه قاتلان آنها توسط مقامات قضایی امریکایی خشم سیاهان را برانگیخته است و در طی روزهای اخیر معترضان آمریکایی در چندین نوبت دست به تظاهرات زدند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها