امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132355
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 36
حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه قوت لایموت درصد قابل توجهی از شهروندان ما به خصوص در استان‌های محروم نان است، گفت: برخی از مردم مستضعف ما در وعده‌های غذایی خود از نان امرار معاش می‌کردند که با افزایش قیمت گویا ما می‌خواهیم نان را از آنها بگیریم.

 

وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه یارانه به ثروتمندان داده نشود، خاطرنشان کرد: دولت محترم به جای آنکه فشار را به تمامی مردم بیاورد، یارانه افراد پردرآمد را قطع و به بخش نان اختصاص دهد.

 

شهریاری همچنین تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که تعلق گرفتن یارانه به آن اصولی، مهم و ضروری بود بخش نان محسوب می‌شد که متاسفانه با بی‌تدبیری دولت تدبیر و امید این یارانه از مردم گرفته شد.

 

این نماینده مردم در مجلس بر لزوم حمایت از مردم بخصوص اقشار مستضعف تاکید کرد و افزود: در زمان بررسی بودجه تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با یافتن راهکاری به مردم کمک کنیم؛ با رئیس مجلس نیز در این زمینه صحبت کردیم زیرا معتقدیم مردم در این بخش مشکل دارند و همین افزایش قیمت نارضایتی مردم به خصوص قشر مستضعف را باعث شده است.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها