امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132356
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 52
محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اعلام خبر کشف فساد مالی 12 هزار میلیاردی اظهارداشت: اگر چه اطلاع‌رسانی موجب شفاف‌سازی در ارتباط با موضوعات می‌شود اما اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی باید به گونه‌ای باشد که مردم واقعیات را بدانند و در حوزه مالی و بانکی مجموعه گردشی مالی که یک فرد دارد عملکرد حساب وی را نشان می‌دهد.

 

وی افزود: آنچه که در مورد حساب افراد مطرح می‌شود مجموعه عملکرد بانکی آن فرد است و به عنوان نمونه در فساد 3 هزار میلیاردی نیز آنچه که از بانک به صورت غیر قانونی برداشت شده بسیار کمتر از 3 هزار میلیارد تومان بود، اما مجموع دریافت و پرداخت و گردش مالی آن حساب طی یکی دو سال 3 هزار میلیارد رانشان می‌دهد.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهارداشت: در مورد فساد 12 هزار میلیارد تومانی نیز وضع به همین ترتیب است و مبلغی که به ناحق از بانک دریافت شده به همین ترتیب است که  اکثر پول دریافتی هم بازگردانده شده که دولت و قوه قضائیه باید نسبت به این موضوع عنایت و توجه داشته باشند.

 

میرمحمدی خاطر نشان کرد: اگر این گونه باشد که مبالغ دریافت شده از بانک در حد 12 هزار میلیارد و امثال آن باشد دولت با چالش جدی در حوزه مالی مواجه می‌شود که البته ممکن است این گونه اطلاع‌رسانی‌ها به علت ناآگاهی و یا غرض‌ورزی صورت گیرد که باید این موضوع را مد نظر داشت که در حوزه مالی باید اطلاع‌رسانی‌ها به طور دقیق و شفاف باشد.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها