امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13239
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۰
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد نظارت بر انتخابات کشور، نمایندگان 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مستقر در ستاد نظارت بر انتخابات کشور، نمایندگان 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در بیانیه مشترکی، مردم و به ویژه هواداران خود را به رعایت قانونمداری و عدم توجه به فراخوان‌ها برای اجتماعات غیرقانونی فراخواندند.

در این بیانیه آمده است: ‌بر اساس گزارش‌های واصله افرادی با انتساب نادرست خود به ستادهای انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شایعاتی را در خصوص فراخوان اجتماع و برگزاری جشن پیروزی یا پیشنهاد راه‌های غیرمعمول موسوم به صیانت از آراء ترویج کردند.

این بیانیه می‌افزاید: از همه مردم رشید و سرافراز ایران اسلامی تقاضا می‌شود به هیچ عنوان به اینگونه شایعات توجه نکرده و تا قبل از اعلام رسمی نتیجه انتخابات یازدهم از طریق مراجع قانونی ذیربط از هرگونه اجتماع با هر انگیزه‌ای غیر از حضور در صفوف رأی دادن قویاً پرهیز کرده و فقط به اطلاعیه‌های رسمی مراجع قانونی توجه کنند.

نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در پایان تأکید کردند: بدیهی است نهادهای قانونی ذیربط تلاش‌های بایسته‌ای را در جهت حفظ و صیانت از آراء مردم بزرگوار ایران و اعلام نتایج انتخابات در اسرع وقت معمول خواهند داشت.

این بیانیه به امضای محمدرضا صادق نماینده حسن روحانی، علی احمدی نماینده محسن رضایی، علی‌اصغر زارعی نماینده سعید جلیلی، سید محمدزهیر غرضی نماینده سید محمد غرضی، علیرضا نبید نماینده محمدباقر قالیباف و حسین میرمحمدصادقی نماینده علی اکبر ولایتی رسیده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها