امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132402
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 55
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه تاکنون 350 هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی به کشور ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه تاکنون 350 هزار نفر از راهپیمایان اربعین حسینی به کشور باز گشته‌اند، گفت:‌در جلسه امروز شورای امنیت ملی مجوز انتقال یک هزار دستگاه اتوبوس به کشور عراق گرفته شد و بر اساس مصوبات این جلسه مقرر شد، معاونت عمرانی وزارت کشور برای تأمین این اتوبوس‌ها اقدام کند.

وی ادامه داد:‌انتقال یک هزار دستگاه اتوبوس به کشور عراق روزهای گذشته از سوی وزیر کشور مطرح شد که با هماهنگی سازمان حج و زیارت و سفیر ایران در عراق مجوزهای لازم برای این موضوع اخذ شده است و در صورت تأمین این اتوبوس‌ها انتقال زائران بسیار روانتر انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هم‌اکنون مهمترین نیاز زائران فراهم شدن وسائل نقلیه جهت بازگشت به کشور است.قرار بود تاکنون 3 هزار دستگاه اتوبوس نیز در داخل کشور از سوی سازمان حمل و نقل و راهداری برای انتقال زائران در نظر گرفته شود که بر اساس گفته حجت‌الاسلام رحمانی در مرز مهران اتوبوس‌ها در حال ورود به مرز هستند و امروز مشکلی در خصوص وسایل نقلیه وجود نداشته است و امیدوار هستیم در روزهای آینده که جمعیت زائران در مرزها بیشتر خواهد شد، نیز مشکلی ایجاد نشود. امیدواریم با تأمین یک هزار دستگاه اتوبوس طبق وعده وزیر کشور و ارسال آنها به کشور عراق انتقال راهپیمایان اربعین حسینی به کشور بدون هیچ مشکلی انجام شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار