امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13243
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستقر در ستاد انتخاباتی کشور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از بازدید ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستقر در ستاد انتخاباتی کشور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از ستاد انتخابات کشور در نشستی خبری گفت: مردم ایران با هوشمندی در انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست‌جمهوری شرکت کرده و یک حرکت ماندگار را رقم زدند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات ظرفیت مطلوبی برای ادامه حرکت انقلاب است، تصریح کرد: بر طبق گزارش‌ها ملت همچنان هم با استقبال گرم در انتخابات شرکت می‌کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات ریاست‌جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا برای اولین بار در کشور اظهار داشت: با توجه به متعدد بودن اسامی انتخابات شوراها نگارش اسامی افراد به طول می‌انجامد و همین باعث طول کشیدن زمان انتخابات شده است.

وی با تشکر از وزارت کشور به دلیل تمدید زمان انتخابات از اصحاب رسانه هم به دلیل فعالیت خود در این عرصه قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه اکنون نمی‌توان ارزیابی دقیقی از میزان مشارکت مردم در انتخابات ارائه کرد، گفت: برطبق گزارش‌ها انتخابات پرشور بوده و رکوردی برای کشور ثبت خواهد شد.

رئیس مجلس با تأکید بر خلق حماسه سیاسی اظهار داشت: انشاالله پیش‌بینی مقام معظم رهبری برای حرکت عظیم مردم در خلق حماسه سیاسی محقق خواهد شد، دوراندیشی رهبر معظم انقلاب پرثمر بوده و در میزان شرکت مردم در انتخابات تأثیرگذار است.

رئیس مجلس با قدردانی از افرادی که در حوزه‌های امنیتی مرتبط با تأمین امنیت انتخابات تلاش کردند قدردانی کرد و در عین حال گفت: تا این لحظه انتخابات در سلامت برگزار شده و هیچ مشکلی در مسیر انتخابات نداشتیم.

لاریجانی با بیان اینکه هنوز ارزیابی دقیقی درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات به من نداده‌اند تصریح کرد: حرف‌های متفاوتی در این باره نقل می‌شود اما در مجموع میزان مشارکت مردم در انتخابات مطلوب بوده است.

وی در پایان تأکید کرد : فهم مشترک در بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مشهود بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها