امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13246
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدصولت مرتضوی دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور در گفتگویی با شبکه خبر گفت: با ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدصولت مرتضوی دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور در گفتگویی با شبکه خبر گفت: با توجه به کثرت مراجعات مردم از صبح تاکنون و حسب درخواست استانداران و بخشداران مدت اخذ رای تمدید شد.

وی با بیان اینکه گزارش‌ها حاکی از حضور گسترده و اخلاق‌محور مردم است، گفت: به فضل الهی رقابت سالم و اخلاقی در شعب اخذ رای برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا داریم و این انتخابات در صحت، سلامت و امنیت برگزار می‌شود.

دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور درباره تعرفه‌های اضافه نیز گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای تعداد تعرفه‌ها در نظر گرفته شده و با توجه به انتخابات قبل تعرفه‌ها به مراکز رای‌گیری ارسال شده است. اگر در بخشی ضرورت داشته باشد این تعرفه‌ها از محل شهرستان تامین می‌شود.

وی تاکید کرد که شرکت در انتخابات اختیاری است و مردم می‌توانند در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یا چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا یا هر دو انتخابات شرکت کنند.

به گفته مرتضوی نمایندگان کاندیداهای انتخاب ریاست جمهوری بر اساس قانون می‌توانند در تمام شعب اخذ رای به تعداد لازم حضور داشته باشند. علاوه بر آن می‌توانند در مراکز تجمیع آراء اعم از ستاد انتخابات کشور، بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها حاضر باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها