امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132466
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عراق، در پیاده روی اربعین موکب های وجب به وجب مستقر هستند و با خلوص نیست ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از عراق، در پیاده روی اربعین موکب های وجب به وجب مستقر هستند و با خلوص نیست امکانات خود را در اختیار زائران سیدالشهدا(ع) قرار می دهند.

اکثر این مواکب به خدمات رفاهی و پذیرایی نظیر انواع غذاها و جای خواب اختصاص دارند، اما موکب های خاص تری هم هستند که خدمات دیگر نظیر بهداشتی-درمانی، تلفن بین المللی و اینترنت ارائه می دهند.

با توجه به اینکه حضور پرشور و زاید الوصف زائران در نجف و کربلا، خطوط تلفن همراه در این کشور را مختل و تماس با دیگر کشورها را دچار مشکل می کند، وجود تلفن های ثابت و بین المللی بسیار راهگشاست.

ضمن اینکه اکثر زائران غیرعراقی به دلیل عدم آشنایی با زبان عربی و نیز کمبود محل فروش سیمکارت، امکان تهیه سیمکارت اپراتورهای عراقی از جمله زین و آسیاسل را ندارند و وجود تلفن های رایگان در ارتباط گیری با خانواده و خبر دادن از صحت و سلامت، یافتن همراهان و گمشدگان احتمالی و ... کمک شایانی می کند.

در ادامه تصاویری از موکب های تلفن رایگان مشاهده می شود:

 

 

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها