امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132467
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی سامره بازیکن اسبق تیم استقلال پس از تماشای این فیلم سینمایی مخاطبان سینمای ایران را به دیدن این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی سامره بازیکن اسبق تیم استقلال پس از تماشای این فیلم سینمایی مخاطبان سینمای ایران را به دیدن این فیلم دعوت کرد و گفت: فیلم سینمایی «شیار 143» به خوبی چشم انتظاری مادران شهید را به تصویر می‌کشد و از مهم‌ترین ویژگی‌هایش این است که با مخاطب بی پرده سخن می گوید.

وی با اشاره به اینکه در ادامه افزود: هنگام تماشای این فیلم سینمایی مدام بغض خود را فرو می خوردم و یاد روزگاری افتادم که مادرم چشم انتظار برادرانم بود و من در عالم کودکی شاهد بغض های پیدا و پنهان مادرم بودم.

این بازیکن پیشین تیم استقلال که اکنون به عنوان مربی تیم پایه و آکادمیک در این باشگاه فعالیت می کند با تاکید بر اینکه چه خوب است همه مردم به تماشای این فیلم سینمایی بنشینند، بیان کرد: شاید نسل جوان با فضاهایی از این دست که در تاریخ معاصر ایران رخ داده بیگانه‌ باشند که البته تقصیری هم ندارند چون در این زمینه فرهنگسازی مناسبی صورت نگرفته است ولی به نظر من فیلم سینمایی «شیار 143» به خوبی حس غرور ملی و غیرت مادران دلیر و چشم انتظاری آنها و مبارزان در هشت سال دفاع مقدس را به تصویر کشیده است.

علی سامره که زاده رفسنجان است با اشاره به این که لوکیشن های این فیلم سینمایی برای او آشنا بوده است، گفت: یکی از دلایل دیگری که با این فیلم سینمایی همذات‌پنداری کردم این بود که لوکیشن‌های فیلم در رفسنجان و مس سرچشمه بود و همین فضا به خاطره ذهنی من از آن دوران نزدیک بود.

این فوتبالیست در پایان متذکر شد: نکته دیگر اینکه ابوذر پورمحمدی تهیه کننده این فیلم سینمایی از خانواده شهدا در رفسنجان است و یکی از دلایلی که «شیار 143» خوب از آب درآمد این بود که تهیه کننده ای درد کشیده و با انگیزه کنار کار قرار گرفته بود که همراه با سایر عوامل توانست فیلم ماندگاری را تهیه و تولید کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها