امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132493
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۹
تعداد بازدید: 48
حسین شیخ‌الاسلام مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حضور میلیونی مسلمانان ...

حسین شیخ‌الاسلام مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حضور میلیونی مسلمانان در راهپیمایی اربعین حسینی به سمت کربلا اظهار داشت: این راهپیمایی گسترده و میلیونی حامل پیام زنده بودن مبارزه مستضعفین علیه مستکبرین است و مسلمانان در این راهپیمایی انزجار خود از استکبار جهانی و ایستادگی در برابر جنایات و تجاوزگری‌‌های آنها را نشان دادند.

وی افزود: من در روزهای اخیر به چند کشور منطقه سفر داشتم و مشاهده کردم که خیل عظیمی از مسلمانان آماده بودند تا به عراق بروند و در این راهپیمایی شرکت کنند.

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس خاطرنشان کرد: این واقعیت بر هیچ کس پوشیده نیست که گروه‌های تروریستی و تکفیری هدف قرار دادن راهپیمایان حسینی از نجف تا کربلا را اولویت خود قرار داده بودند، اما با تدابیر اتخاذ شده توطئه‌های آنها خنثی شد و در این راهپیمایی شاهد ظهور و بروز و تبلور پیام امام راحل مبنی بر ایستادگی در مقابل استکبار حتی با دست خالی و پای پیاده بودیم.

شیخ‌الاسلام تصریح کرد:‌ داعش را نباید بیش از آنکه هست بزرگ کرد، چرا که داعش توان چندانی ندارد و اگر موصل سقوط کرد نه به خاطر توان آنها، بلکه به خاطر توطئه برخی عناصر بعثی بود که این امر اتفاق افتاد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها