امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132502
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۰
تعداد بازدید: 46
شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بودجه‌ای که از سوی دولت در حوزه زنان و خانواده ...

شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بودجه‌ای که از سوی دولت در حوزه زنان و خانواده پیشنهاد شده است در برخی موارد نیازمند بازبینی است به عنوان مثال کاهش 50 درصدی بودجه برنامه‌های حمایت از خانواده و فرزندان از جمله مواردی است که نیازمند بازنگری است.

وی ادامه داد: بودجه‌ای که برای بیمه زنان خانه‌دار نیز در نظر گرفته شده است همان بودجه‌ای است که در دولت قبل مصوب شده بود و تنها این بودجه به دلیل حذف نشدن ردیف بودجه بیمه زنان خانه‌ دار در بودجه لحاظ شده است.

این عضو فراکسیون زنان مجلس خاطرنشان کرد: رئیس فراکسیون زنان در نامه‌ای دوباره از معاونت امور زنان و خانواده درخواست کرده است تا گزارش عملکرد و هزینه‌ای خود را به صورت ریز در اختیار مجلس قرار دهد.

میرگلوبیات افزود: گزارشی که هم اکنون از سوی معاونت امور زنان برای ما ارسال شده است تنها یک صفحه شامل سرفصل‌ها است که در این حد را با جستجو در اینترنت هم می‌توان پیدا کرد.

وی تصریح کرد: در صورتی که گزارش مبسوطی از سوی معاونت امور زنان برای مجلس ارسال نشود مجلس می‌تواند دستور تحقیق و تفحص بدهد.

این عضو فراکسیون زنان ادامه داد: در بخشی از گزارش عملکرد معاونت امور زنان آمده است که بخشی از بودجه را در استان سیستان و بلوچستان هزینه کرده اند در صورتیکه یکی از اعضای فراکسیون زنان که حوزه انتخابیه ‌اش این استان است می‌گوید تغییری در امور زنان این استان ایجاد نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها