امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13251
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۰
تعداد بازدید: 195
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در برنامه گفت‌وگوی زنده تلویزیونی که از محل ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در برنامه گفت‌وگوی زنده تلویزیونی که از محل ستاد نظارت بر انتخابات مستقر در شورای نگهبان پخش می‌شد، اظهار داشت: همانطور که بارها گفته‌ایم، وظیفه اعلام نتایج بر عهده وزارت کشور است و سایر آمارها هیچ اعتبار قانونی ندارد و اگر خدای نکرده منجر به التهاب شود، نشردهندگان آن از سوی مراجع قضایی تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

کدخدایی همچنین با توصیه به نامزدهای انتخابات گفت: ما از کاندیداها خواهش کردیم به ستادها و هواداران خود بگویند از گمانه‌زنی‌ها و پیش‌بینی‌هایی که مبنای دقیق ندارد، خودداری کنند.

وی تصریح کرد: هنوز نتایج انتخابات و اینکه چه کسی چقدر رأی دارد برای خود ما هم روشن نیست. صورتجلسه‌ها در حال ارسال شدن است تا به تدریج و پس از بررسی دقیق اعلام شود.

وی گفت: این صورتجلسه‌ها به تهران ارسال و با دقت لازم بررسی می‌شود تا هیچ مشکلی نداشته باشد.

سخنگوی شورای نگهبان خطاب به رسانه‌ها نیز اظهار داشت: هم رسانه‌ها و هم طرفداران نامزدها از ارسال پیامک‌هایی که ذهن‌ها را درگیر می‌کند، خودداری کنند.

کدخدایی در پایان افزود: این دوره از انتخابات از جمله دوره‌هایی بود که هیچ تخلفی مشاهده نکردیم و اشکالات جزئی نیز در اجرا مرتفع شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها