امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132515
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۰
تعداد بازدید: 86
محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه امروز نیز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گرفت، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات حاصل از ...

محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه امروز نیز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گرفت، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات حاصل از دستگاه‌های سنجش آلودگی هوا طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 صبح امروز، هوای تهران امروز نیز در شرایط ناسالم قرار گرفت.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران در ادامه افزود: شاخص کیفیت هوا درباره آلاینده‌‌های منوکسید کربن، ازن، دی‌اکسید نیتروژن و دی‌اکسید گوگرد روی اعداد 58، 26، 74 و 31 قرار گرفته است.

وی ادامه داد: این در حالی است که شاخص کیفیت هوا در خصوص آلاینده‌های ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون و 2.5 میکرون به ترتیب روی اعداد 66 و 124 قرار گرفته است و بر همین اساس امروز نیز هوای تهران برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار گرفت.

رستگاری خاطرشنان کرد: بر همین اساس به افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی، ریوی و تنفسی، کودکان، سالمندان و زنان باردار توصیه می‌شود از تردد غیر ضروری در سطح شهر و انجام فعالیت‌های بدنی در فضای باز خودداری کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها