امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13253
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۱
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالیکه دقایقی تا پایان زمان رسمی رأی‌گیری در ساعت 18 باقیمانده بود، مردم ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالیکه دقایقی تا پایان زمان رسمی رأی‌گیری در ساعت 18 باقیمانده بود، مردم صف‌های طولانی را برای رأی دادن در مسجد الجواد هفت تیر تهران تشکیل داده‌اند.

در مسجد الجواد دو شعبه به صورت همزمان و به صورت جداگانه اقدام به اخذ رأی از مردم می‌کنند اما با این حال حضور مردم در صف رأی دادن بسیار چشم‌گیر است.

عزیزی بازرس وزارت کشور مستقر در شعبه 2 مسجد الجواد هفت تیر در خصوص آخرین وضعیت رأی دهندگان در این شعبه گفت: تا ساعت 16 امروز تنها در شعبه دوم این محل 783نفر در انتخابات ریاست‌جمهوری و  487 نفر نیز در انتخابات شوراها شرکت کرده‌اند که پیش‌بینی می‌شود با این روند تا پایان زمان رأی‌گیری میزان مشارکت در مسجد الجواد به 2 هزار نفر برسد که این رقم نسبت به سال 88 رشد چشمگیری داشته است.

وی با بیان اینکه از ساعت 7 و 30 دقیقه امروز و 30 دقیقه قبل از آغاز زمان رسمی رأی‌گیری حدود 50 نفر در پشت مسجد الجواد منتظر رأی دادن بودند، افزود: صبح امروز هزار تعرفه رأی فقط به شعبه 2 مسجد الجواد تحویل داده شده و بنابراین ما 300تعرفه دیگر به دلیل میزان مشارکت بالای مردم سفارش داده‌ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها