امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13254
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۱
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستقر در ستاد نظارت بر انتخابات کشور، علی احمدی نماینده محسن رضایی در جمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستقر در ستاد نظارت بر انتخابات کشور، علی احمدی نماینده محسن رضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه تا کنون مشکل خاصی از شعب اخذ رأی گزارش نشده و مسائل جزئی بلافاصله با گفت‌وگو حل شده است.

وی که سال 88 نیز نماینده محسن رضایی در ستاد نظارت بر انتخابات بود توضیح داد: فرآیند تعامل نامزدها با شورای نگهبان نسبت به گذشته هم از حیث ارائه امکانات به نمایندگان کاندیداها و هم از نظر دسترسی به دوستان نظارتی برای انتقال گزارشات کامل‌تر از قبل است.

علی احمدی افزود: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر حماسه سیاسی انتظار این است که میزان کف رأی این دوره برابر با سقف آرای دوره گذشته باشد و حضور مردم هم همین را به نمایش می‌گذارد.

وی تصریح کرد: با توجه به دو مؤلفه مهم فرآیند قانونی و تأکید بر نهادهای قانونی مسیر طی شده مانع از بروز مشکلات می‌شود.

نماینده محسن رضایی در پاسخ به این سؤال که آقای رضایی اکنون کجاست، اظهار داشت: امروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل عباس است که نام مقدس ایشان رمز پیروزی آقای رضایی است و لذا آقای رضایی برای زیارت در این روز فرخنده به قم سفر کردند.

 نماینده محمدباقر قالیباف در ستاد نظارت بر انتخابات نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با حضور نمایندگان کاندیداها و تعامل با هیئت نظارت موضوعات مختلفی که مطرح می‌شود سریع‌تر پیگیری خواهد شد.

وی افزود: از صبح امروز که در ستاد نظارت بر انتخابات مستقر شدیم مسائل جزئی که مطرح شد به دوستان نظارتی منتقل کردیم که بلافاصله پیگیری کردند.

وی درباره تعداد نمایندگان قالیباف در شعب اخذ رأی نیز تصریح کرد: با سازمان‌دهی صورت گرفته توانستیم تقریباً در حد ظرفیت‌های قانونی در شعب اخذ رأی نماینده داشته باشیم.

نماینده قالیباف در پایان در پاسخ به سؤالی در خصوص اظهارات استاندار تهران درباره برخی تجمعات غیرقانونی اظهار داشت: نمی‌دانم منظور ایشان چه بوده و اطلاعی ندارم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار