امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132564
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، «عقیل الطریحی»، استاندار کربلای معلی در سخنانی بمناسبت اختتام مراسم باشکوه اربعین حسینی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، «عقیل الطریحی»، استاندار کربلای معلی در سخنانی بمناسبت اختتام مراسم باشکوه اربعین حسینی امسال در کربلا با اعلام موفقیت طرح امنیتی ویژه این مراسم از همه نهادها، افراد و کشورهایی که در این موفقیت سهیم بوده اند قدردانی کرد.

الطریحی همچنین از همه مقامات محلی و دولتی و نیروهای امنیتی، بخصوص دو نماینده استان کربلا و ریاست و اعضای شورای استانداری این استان به خاطر تلاش‌های شبانه‌روزی برای حفظ سلامت و امنیت این مراسم تشکر کرد.

استاندار کربلا در ادامه از دو آستان مقدس حسینی و عباسی در کربلا و همه گروه‌های بسیج مردمی، وزارتخانه‌ها و نهادهای خدمات رسانی اعم از حمل و نقل، بهداشت، آب و برق و شهرداری قدردانی کرد.

عقیل الطریحی از خبرنگاران و اصحاب رسانه‌های داخلی و خارجی به خاطر پوشش خوب بزرگ‌ترین اجتماع مذهبی مسلمانان هم سپاسگزاری کرد و در عین حال از خداوند برای همه هیئت‌ها، تکایا و مواکب حسینی و خدمتگزاران زائران کربلا و مردم شریف این شهر که با آغوش باز پذیرای همه زائران داخلی و خارجی بودند اجر بزرگ مسالت کرد.

استاندار کربلا از نیروهای امنیتی هم خواست تا زمانی که آخرین زائر خاک کربلا را ترک می‌کند و به دیار خود در نقاط مختلف عراق یا خاک کشورشان بازمی گردد جانب احتیاط و هوشیاری پیشه کنند تا بازگشت زائران هم مثل برگزاری مراسم اربعین در  سلامت و امنیت کامل صورت گیرد.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها