امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132580
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
مجید محتشمی، سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره اظهارات وزیر امور خارجه ...

مجید محتشمی، سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه به دنبال مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران امن‌تر شده است، اظهار کرد: با روی کار آمدن دولت روحانی عادی‌سازی روابط با کشورها شروع شد و این موضوع تاثیر زیادی بر روی امنیت منطقه داشته است.

وی افزود: آمریکایی‌ها پیش از این به دنبال تنگ کردن حلقه اقتصادی و دخالت نظامی در کشور بودند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: گرچه آمریکایی‌ها به دنبال این موضوع بودند اما قدرت و امنیت کشور به آنان اجازه هیچ دخالتی را در کشور نداد.

وی با اشاره به امنیت ایران در میان کشورهای منطقه ابراز کرد: ایران در میان کشورهای منطقه همواره از امنیت و قدرت بالایی برخوردار بوده است و این موضوع سبب شده است تا مذاکرات با جدیت بیشتری پیگیری شود.

محتشمی اظهار کرد: قدرت ایران باعث شده است تا کشورهای آمریکا و انگلیس، فرانسه احساس کنند که ایران برای آنان کشتی نجات است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من معتقد هستم قدرت ایران باعث شده است تا گروه 1+5 بر سر میز مذاکرات هسته‌ای با ایران قرار بگیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار