امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132585
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
حسن مرادی جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم

حسن مرادی جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی در کربلا گفت: اساسا خود عاشورا منبع تولید قدرت برای مسلمانان و خصوصا شیعیان است.

وی افزود: امسال هم فرهنگ عاشورا در قالب پیاده‌روی مراسم اربعین تجلی یافت آن هم با حجم حضور 20 میلیونی عاشقان امام حسین (ع)، این در حالی است که این مراسم کاملا مردمی و بدون سازمان‌دهی دولتی برگزار شد.

مرادی با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های کلان کشورهای استکباری برای ناامن کردن کشور عراق گفت: ما شاهدیم در شرایطی که کشورهای استکباری با هزینه‌های زیاد و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اقدامات تروریستی به دنبال ایجاد ناامنی در عراق و سوریه هستند، 20 میلیون زائر حسینی در مراسم روز اربعین آن هم با امنیت کامل شرکت می‌کنند.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید تصریح کرد: این حضور میلیونی زائران در مراسم اربعین حسینی قدرت واقعی مسلمانان به دشمنان را نشان داد و به آنان فهماند که اگر اقدامی علیه آنان انجام دهند زوال خودشان را تسریع خواهند کرد.

وی با اشاره به بایکوت رسانه‌ای مراسم روز اربعین در رسانه‌های غربی و بعضی رسانه‌های منطقه‌ای گفت: سیاست  رسمی آمریکا و غرب، نشان دادن چهره مخدوش، انحرافی و بی‌منطق از اسلام است و بایکوت رسانه‌ای مراسم روز اربعین نیز در همین راستا قرار دارد.

مرادی تاکید کرد: غرب با ساخت داعش به دنبال مخدوش کردن چهره اسلام است در حالی که مراسم باشکوه اربعین چهره واقعی اسلام را به جهانیان نشان داد.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید در پایان اظهار داشت: همچنین از دیگر برکات مراسم روز اربعین مانور قدرت شیعیان در برابر آمریکا و دست‌نشانده‌های منطقه‌ای آن بود. مانوری که نشان از اتحاد و همدلی فرامرزی شیعیان در منطقه را دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها