امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132600
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، نیلز آنن پس از دیدار با علی‌اکبر ولایتی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژی مرکز تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران درباره ...

به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، نیلز آنن پس از دیدار با علی‌اکبر ولایتی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژی مرکز تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران درباره مذاکرات هسته‌ای با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال آینده کنفرانس بررسی ام‌پی‌تی برگزار می‌شود و البته تغییرات در کنگره آمریکا هم ایجاد شده که امیدواریم بتوانیم با تصمیمات مثبت به توافق هسته‌ای برسیم و اوضاع سامان یابد.

وی ادامه داد: ما امیدواری عمیق خود را درباره رسیدن توافق هسته‌ای با ایران اعلام می‌کنیم و اعتقاد داریم همه چیز آماده است و می‌توانیم به توافقی بسیار خوب برسیم.

این عضو پارلمان آلمان خاطرنشان کرد: رسیدن به توافق منافع هر دو کشور را در بر خواهد داشت چرا که جمهوری اسلامی ایران و آلمان منافع مشترکی را با هم دارند.

آنن در ادامه با بیان اینکه داشتن خاورمیانه با ثبات و پر از امنیت می‌تواند مفید و ثمربخش باشد. گفت: دولت آلمان در حال درگیری و جنگ با گروه‌هایی همچون داعش است و از کسانی که به دنبال صلح برای منطقه هستند حمایت می‌کند.

وی ابراز امیدواری کرد که پس از رسیدن به توافق هسته‌ای ایران و 1+5 همکاری‌های مشترک جمهوری اسلامی ایران و آلمان گسترش بیشتری یابد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها