امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132608
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 106
مهرداد قریب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ارائه لیست اینترنتی از سوی کارفرمایان اظهار داشت:‌بیش از 70 درصد لیست‌های حق ...

مهرداد قریب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ارائه لیست اینترنتی از سوی کارفرمایان اظهار داشت:‌بیش از 70 درصد لیست‌های حق بیمه به صورت اینترنتی توسط کارفرمایان به سازمان تأمین اجتماعی ارائه می& zwnj;شود.

قریب بیان داشت: ابلاغ‌های سازمان تأمین اجتماعی نیز از طریق ایمیل و پیامک به کارفرمایان ارائه می‌شود و دستورالعمل آن به تمامی شعب ارسال شده است.

مدیرکل درآمد حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی درباره بخشودگی جرائم کارفرمایان افزود: دو نوع جریمه لیست و پرداخت حق بیمه برابر قانون برای کارفرمایان در نظر گرفته شده است و در صورت دیرکرد در ارائه و پرداخت جریمه‌ می‌شوند.

قریب بیان داشت: در دی ماه سال گذشته بخشودگی جرائم کارفرمایان توسط سازمان تأمین اجتماعی اجرایی شد و تا پایان سال 94 طرحی با عنوان بخشودگی جرائم در این سازمان نخواهیم داشت.

وی درباره درآمد‌های سازمان از محل حق بیمه اظهار داشت:‌امسال سازمان تأمین اجتماعی از محل حق بیمه 36 هزار میلیارد تومان درآمد دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها