امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132612
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
سردار علی دولتی فرمانده انتظامی ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد آخرین وضعیت شهر مهران اظهار ...

سردار علی دولتی فرمانده انتظامی ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد آخرین وضعیت شهر مهران اظهار داشت: تا امروز 250 هزار زائر وارد شدند که نیروی انتظامی و تمام دستگاه‌های مسئول در این زمینه تمام تلاش خود را برای تسهیل در تردد زائران به کار گرفته‌اند.

فرمانده انتظامی ایلام با بیان این مطلب که هم اکنون ترافیک سنگینی بر مهران حاکم است، تصریح کرد: در خود شهر و هم در ورودی و خروجی شهر با ترافیک سنگین مواجهیم که پلیس راه و گشت‌های امدادی، کار روان‌سازی ترافیک را بر عهده دارند.

سردار دولتی ادامه داد: مهران در حال حاضر بیش از چند برابر ظرفیت خود با تعداد زائرانی روبروست که می‌خواهند هر چه زودتر به مقصد برسند اما باید زائران محترم این مطلب را مدنظر داشته باشند که با آرامش و صبر کار ساماندهی زوار هر چه بهتر و سریع‌تر انجام خواهد شد.

فرمانده انتظامی ایلام در پاسخ به سؤال دیگر فارس در مورد نیاز زائران به اتوبوس مسافربری اظهار داشت: هم اکنون برای ساماندهی این تعداد زواری که در مهران وجود دارد، اتوبوس وارد شده اما نیاز به اتوبوس به صورت چرخشی است و باید به طور مداوم اتوبوس در تردد باشد تا بتوان زائران را به سهولت منتقل کرد.

وی خاطر نشان کرد: ‌تردد زائران به صورت قانونی از مرز مهران در حال انجام است و تاکنون مشکلی در این زمینه گزارش نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها