امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13263
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسین طلا رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان تهران، ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسین طلا رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان تهران، با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران گفت: حضور مردم را در عرصه انتخابات عالی ارزیابی می‌کنم، همیشه مردم، ما و دشمنان را غافلگیر کردند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه فرآیند انتخابات شوراها را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: از ساعت هشت صبح، پنج هزار و 536 شعبه اخذ رای آرای مردم استان تهران را جهت انتخاب 31 نفر از بین هزار و 750 نفر نامزد شورای اسلامی شهر و روستا در 416 روستا و 41 شهر جمع‌آوری می‌کنند.

حسین طلا خاطرنشان کرد: برای تضمین امنیت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، 2 هزار و 500 ناظر و 210 بازرس در محل اخذ رای حضور دارند.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان تهران، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نتایج انتخابات شورای شهر و روستا چه زمانی اعلام خواهد شد، گفت: ابتدا شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری آغاز می‌شود و بعد از آن سرشماری صندوق‌های انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا انجام می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار