امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132630
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، امین صابری‌نیا در حاشیه اجلاس روسا و معاونان دانشگاه‌های علوم پزشکی، در  رابطه با استقرار ماموران اورژانس در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، امین صابری‌نیا در حاشیه اجلاس روسا و معاونان دانشگاه‌های علوم پزشکی، در  رابطه با استقرار ماموران اورژانس در مرز ایران و عراق و ارائه خدمت به زائران کربلا گفت: طی 10 روزی که حضور زائران ایرانی را در کربلا داشتیم در مرزهای خروجی پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی و اتوبوس و آمبولانس مستقر کردیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در مرز شلمچه، چزابه و مهران 40 دستگاه آمبولانس زمینی  و 10 دستگاه اتوبوس‌آمبولانس مستقر شده و به صورت 24 ساعته به خدمت‌رسانی می‌پردازند.

صابری‌نیا گفت: پایگاه‌های بهداشت در تمام مرزها در خدمت مردم قرار دارند و تا کنون بیش از 30 هزار بیمار سرپایی به این مراکز مراجعه کردند.

رئیس اورژانس کشور گفت: در این مدت دانشگاه‌های علوم پزشکی ایلام، لرستان، کرمانشاه و اهواز در آماده‌باش 100درصد هستند و تا پایان هفته در حالت بحرانی قرار داریم و سپس به وضعیت سفید می‌رسیم.

وی در مورد کمبود نیروی اورژانسی افزود: در حالت عادی 7 هزار نیروی انسانی در اورژانس پیش‌بیمارستانی کمبود داریم که این کمبودها در وضعیت بحرانی بیشتر خود را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها