امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132642
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزرای امور خارجه اروپا امروز و فردا در قالب نشستی در خصوص موضوعات مختلف بین‌

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزرای امور خارجه اروپا امروز و فردا در قالب نشستی در خصوص موضوعات مختلف بین‌ المللی به گفت‌وگو و تبادل‌نظر خواهند پرداخت.

بنابر اعلام شبکه رادیویی صدای روسیه، وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا طی روزهای یکشنبه و دوشنبه (امروز و فردا) در قالب نشستی دو روزه با یکدیگر دیدار و درباره اوضاع جاری در اوکراین به گفت‌وگو و رایزنی می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، احتمال آن وجود دارد که طی این نشست دو روزه تحریم‌های جدیدی نیز علیه شبه‌جزیره کریمه به تصویب برسد.

طبق اطلاعات موجود، مبارزه با گروه تروریستی داعش و اوضاع جاری در سوریه و عراق نیزاز موضوعات و محورهای اصلی موجود در دستورکار این نشست می‌باشند.

بر اساس این گزارش، یک مقام بلندپایه اتحادیه اروپا روز جمعه گذشته در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد که اتحادیه اروپا در خصوص اوضاع جاری در سوریه با روسیه در حال مذاکره و گفت‌وگوست.

به گفته این منبع اروپایی، وزرای خارجه اتحادیه اروپا همچنین قصد دارند طی نشست دو روزه خود در راستای کمک به حصول انتقال سیاسی در سوریه اقدام به طراحی و ترسیم ارتباطات دیپلماتیک جدید از جمله با روسیه کنند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها