امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13265
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۱
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به اینکه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به اینکه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز آغاز شده ولی تا همین لحظه نه تنها صف مردمی کوتاه نشده بلکه مردم با شور و شوق در صفهای طویل صندوق‌های رای ایستاده‌اند.

با توجه به اینکه در برخی شعب مانند مسجد امام حسین(ع) هشت صندوق رای مستقر شده است ولی بازهم مردم برای رای دادن باید در صف بمانند.

در مسجد النبی نارمک نیز وضعیت به همین گونه بود.

بر اساس این گزارش از همه اقشار و اصناف در این 2 مسجد مذکور برای شرکت در انتخابات حضور دارند و در این بین جانبازی با ویلچر برای رای دادن وارد مسجد شد و در صف مردم قرار گرفت.

نکته دیگری که توجه را جلب می‌کرد حضور کودکان در کنار پدر و مادرشان بود و غالبا آنها بودند که رای والدینشان را در صندوق می‌انداختند.

علی عباسی، فرد مسنی که رای خود را به صندوق انداخته بود به خبرنگار ما گفت: مردم در این 34 سال همیشه در صحنه بوده‌اند و پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند. ما برای عزت و شرف ایران رای دادیم.

مهدی ولی‌محمد نیز که برای اولین بار رای می‌داد، گفت: انگشت جوهری ما نشانه سرافرازی کشورمان است و همه باید در سرنوشت کشورمان دخیل باشیم.

مهدی ملکی نیز که در مجاورت مسجد زندگی می‌کند با اشاره به حضور حماسی مردم اظهار داشت: من از صبح منتظر بودم تا مسجد خلوت شود و بعد بیایم اما هرچه صبر کردم مسجد شلوغ‌تر شد، این تنها صفی است که مردم با علاقه در آن می‌ایستند.

احسان فهیمی دیگر فردی بود که با فرزندش در صف ایستاده بود و در گفتگو با خبرنگار فارس گفت: همه مردم با هر سلیقه سیاسی در انتخابات شرکت می‌کنند و ما اعتقاد داریم هرکسی که انتخاب شد باید به وظیفه‌اش در قبال مردم عمل کند و رقابت‌های انتخاباتی را فراموش کند تا از همه ظرفیت‌ها در اداره کشور استفاده شود.

با توجه به حضور پرجمعیت مردم در شعب اخذ رای انتظار می‌رود تا مهلت قانونی انتخابات به صورت چندباره تمدید شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار