امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132677
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 104
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز مستند سوره حوزه هنری سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی را بمنظور بحث درباره مسایل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرکز مستند سوره حوزه هنری سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی را بمنظور بحث درباره مسایل روز سینمای مستند و داستانی با حضور نمایندگان طیف های مختلف فکری برگزار می‌کند.

تاکنون سه جلسه از این سلسله نشست‌ها با محوریت بررسی و آسیب‌شناسی سینمای اجتماعی ایران برگزار شده است و در آخرین جلسه نیز که با موضوع «سینمای اجتماعی و نقد مصلحانه‌« برگزار شد ابوالحسن داودی کارگردان سینما و رئیس شورای صنفی نمایش، علی معلم تهیه‌کننده و سردبیر ماهنامه «دنیای تصویر»، محمدرضا رضاپور سردبیر ماهنامه «نقد سینما» و مهدی اذرپندار منتقد سینما و عضو شورای فیلمنامه صدا و سیما به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند.

در همین رابطه، در چهارمین جلسه از این سلسله نشست‌ها همایون اسعدیان و احسان عبدی‌پور از کارگردانان سینما و همچنین سیدمحمد حسینی کارشناس سینما و سردبیر ماهنامه «سینمارسانه» پیرامون وضعیت سینمای اجتماعی در ایران و سینمای اجتماعی مطلوب به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

این نشست روز دوشنبه 24 آذرماه از ساعت 15 تا 17 در سالن اوستا در محل حوزه هنری واقع در انتهای خیابان سمیه برگزار خواهد شد.

همچنین شایان ذکر است در این نشست‌ها ورود برای عموم مخاطبان آزاد خواهد

انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار