امروز : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 28
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132682
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیرمحمد زند بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، احمد صفایی مخترع و علیرضا صلصالی

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیرمحمد زند بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، احمد صفایی مخترع و علیرضا صلصالی راننده تاکسی امروز -یکشنبه 23 آذر- به برنامه «یک فنجان چای» می‌آیند.

این برنامه که با هدف بررسی دلایل موفقیت جوانان در حوزه هی مختلف حرفه ای، هنری، علمی و ورزشی و ارتقای روحیه کار و پشتکار اجتماعی روی آنتن می رود، کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست و تهیه کنندگی و اجرای آن را شاهین جمشیدی برعهده دارد. این برنامه روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16 و 20 دقیقه پخش می شود. 45 دقیقه دارد و سه بخش گفت و گو با سه مهمان را دربر می گیرد. پلی بک معرفی مهمان برنامه، پاسخگویی به پیامک های مخاطبان و مجله تصویری معرفی مهمانان از دیگر آیتم های این برنامه است.

این برنامه که پخش آن 17 آبان ماه آغاز شده است، تاکنون میزبان هنرمندان و ورزشکارانی همچون سیاوش خیرابی، محسن افشانی، سیاوش مفیدی، حامد تهرانی، بهرام پاییز، سیامند رحمانی، حمزه زرینی، کوروش سلیمانی، مهران رنجبر، افشین پیروانی، امید روانخواه، فرزان عاشورزاده و... بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار