امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 132708
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، روز گذشته شرکت قدیمی فیلمسازی توهو اعلام کرد در تدارک ساخت قسمت جدیدی از «گودزیلا» است. کار تولید قسمت تازه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، روز گذشته شرکت قدیمی فیلمسازی توهو اعلام کرد در تدارک ساخت قسمت جدیدی از «گودزیلا» است.

کار تولید قسمت تازه «گودزیلا» در سال 2016 آغاز خواهد شد و حال هوایی شبیه قسمت های قبلی آن خواهد داشت.

هنوز اطلاعات تازه ای پیرامون قصه قسمت تازه و ماجراجویی های آن در دست نیست و کمپانی توهو هم صحبت زیادی در این باره نکرده است.

اما منابع نزدیک به کمپانی می گویند قصه فیلم ضدآمریکایی خواهد بود و گودزیلا با گروهی از آدم بدهای آمریکایی مقابله خواهد کرد.

کاراکتر گودزیلا هم در قسمت اول این مجموعه فیلم در سال 1954، بر اثر آزمایشات اتمی آمریکا در اقیانوس آرام از خواب چند هزار ساله خود بیدار شد.

این موجود هیولاگونه و عظیم الجثه پس از حضور در شهرهای بزرگ ژاپن، به تخریب محیط زیست و نابودی آدم ها پرداخت.

در سال 2004 و پس از ساخته شدن بیست وهشتمین قسمت «گودزیلا»، کمپانی توهو اعلام کرد دیگر فیلمی گودزیلایی نخواهد ساخت و بازنشستگی این هیولای محبوب تماشاگران ژاپنی را اعلام کرد.

در آن زمان، اعتراضات زیادی به این تصمیم شد و رسانه های گروهی و منتقدان از کمپانی توهو درخواست تجدید نظر در باره این موضوع را کردند.

گفته می شود موفقیت بالای مالی نسخه دوباره سازی شده و آمریکایی زبان «گودزیلا» در تابستان گذشته، عامل اصلی تجدید نظر کمپانی توهو بوده است.

این نسخه را گارت ادواردز کارگردانی کرد و بیش از 500 میلیون دلار در آمریکا و دیگر کشورهای جهان فروش کرد. قرار است قسمت دوم این فیلم هم ساخته شود.

کمپانی توهو هم اکنون مشغول انتخاب کارگردان و بازیگران بیست و نهمین قسمت مجموعه فیلم پول ساز و موفق خود است.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها